S utakmice // Foto ivo Čičin-MašanskerPrva od dvije prijateljske međunarodne utakmice između Podravke Lina i druge ekipe bečkog Hypa, završila ge pobjedom gošći 31:32 (15:19). Bila je to lijepa utakmica, iako ekipe, očito, još nisu spremne. Podravki Lino to je bila prva pripremna utakmica.

Kod gošći istaknukla se golmanica Branka Topić, a najzapaženije u polju bile su Marina Topić, Patricia Kovacz i Tanja Posch. Domaće su imale najbolje strijelce u Antoniji Oremović, Ivi Papac i Lani Dušak.
Druga utakmica na rasporedu je između dva kola Memorijalnog turnira Josipa Samaržije Bepa, u subotu 31. kolovoza, s početkom u 16 sati.

S utakmice // Foto ivo Čičin-MašanskerPRIJATELJSKA MEĐUNARODNA UTAKMICA
PODRAVKA LINO – HYPO NÖ 2 31:32 (15:19)
KOPRIVNICA – Gimnazijska sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci. Suci: Marko Presek i Dalibor Blesić (Koprivnica).
PODRAVKA LINO: Kosnica (2), Krmpotić (7), Vrban; Pavlović 1, Benotić, Pejak 1, Franjkić, Papac 6, Polančec, Zagorščak 3, Mrđen 2(1), Dušak 5(2), M. Oremović, Maljak 3, A. Oremović 8, Široki 2. TRENERICA: Snježana Petika.
HYPO NÖ 2: B. Topić (13), Jerenić (6); Kovacz 10(5), Huber 2, Reinecker, M. Topić 8(1), Magloth, Krasinqi, Wustinger 3, Posch 6, Weiss1. TRENER: Ferenc Kovács.
SEDMERCI: Podravka Lino 3(3), Hypo Nö 6(6).
ISKLJUČENJA: Podravka Lino 0 minuta, Hypo Nö 2 minute (M. Topić).