Rukometašice Podravke 2 Lino su za vikend pobijedile Olimpiju 40:25 na domaćem terenu i upisale nova dva boda u 2.HRL sjever.

Zbog bolesti (Dedi) i uvrštenja u prvu ekipu (Megerle) kao i nekih ranijih povreda u ovoj je utakmici nastupilo čak 5 igračica iz mlađe ekipe  (godišta 2006). koje su  potpuno opravdale povjerenje  i jednakopravno sa ostalima doprinijele visokoj pobjedi nad gošćama iz Osijeka – rekla je trenerica Zečević. 

Tijekom utakmice čvrsto smo držali igru u našim rukama i efektnim golovima  do kraja utakmice samo povećavali vodstvo. Igra u obrani je bolja nego prije, a napad je efikasan u čemu su prednjačile Strugar i Stručić uz odličnu pratnju Tare Đelekovčan i svih ostalih igračica. Vratarke su također bile vrlo dobre – zaključila je Zečević. 

Podravka 2 Lino : Olimpija Osijek  40:25 (21:12)

Podravka 2 Lino nastupila je u sastavu:

Međurečan 4, Ibrahimpašić 3, Strugar 10, Cvelber, E.Stručić 10, I. Stručić 1, Crnjak, Smiljanec 3, Hrupec, Balaško, Rumek, Smolak 2, Žganjar 1, Đelekovčan 6, Galinec

Foto: Željkica Oštrkapa Međurečan