U utakmici 17. kola 2.HRL za žene Sjever Linice nisu uspjele iznenaditi iskusnu ekipu Zeline pa je gost i glavni kandidat za prvo mjesto na tablici u ovoj sezoni slavio pobjedu 39:43, poluvrijeme 20:24.

Nažalost  nismo uspjeli iznenaditi i  pobijediti iskusnu ekipu Zeline. Već na zagrijavanju moglo se vidjeti u kojem će smjeru krenuti utakmica. Velika većina igračica nije bila na visini zadatka. Niti su bile fizički niti psihički spremne na Zelinu, koja je ipak puno  iskusnija i kvalitetnija ekipa od velike većine ekipa sa kojima smo do sada igrali. Previše izgubljenih lopti u tranziciji i u napadu, slaba obrana, ali i loš dan mojih vratarki koje su sve zajedno imale oko 5 obranjenih lopti na preko pedesetak upućenih lopti prema našem golu, a na našu sreću nešto je bilo upućeno i preko i pored gola. Nije bilo dobro ni kada smo igrali duboko niti kada smo ostajali pliće, golovi su naprosto pljuštali. Imali smo i malo nesreće jer nam je nedostajala Vita Domijan zbog lakše ozljede. Srećom slijedi stanka zbog reprezentacija pa će neke cure koje nisu pozvane u reprezentacije uhvatiti malo odmora – izvijestila nas je trenerica Petika za klupske stranice.

PODRAVKA 2 LINO  –  ZELINA  39 : 43 ( 20 : 24 )

PODRAVKA 2 LINO: Jurić, Martinčić; Josipović 9, Sikavica, Uremović, Brkić , Vuljak 4, Vrabelj, Petika 21 (6), Perika, Zagrajski, Beljak 1,  Strahija 2, Kolar 2, Paleka.

Trenerica: Snježana Petika

ZELINA: Antolić, Bagavac; Kranjec 7, Čosić 4, Banovec 1, Madžarac 13, Faletar, Bikić 1, Žeželj, Nemčić 16 (5), Marković 1.

Trenerica: Anita Dananić