Podravka Lino ilustracijaPosljednju provjeru prije početka prvenstva, Podravka Lino odradila je utakmicom u Pitomači, protiv istoimenog domaćina. Kao i prije nekoliko dana u Koprivnici i ovaj su puta bolje i uvjerljivije, bile igračice Podravke Lino. Više kvalitetnih igračica i dužina klube Podravke Lino, bile su prevaga u solidnoj predstavi obiju ekipa.

Tijekom cijelog susreta Podravka Lino bila je u vodstvu, a kako se utakmica bližila kraju i razlika je rasla u njihovu korist. Posebno kvalitetno, Linice su odradile obrambene zadatke što je i odlučilo pobjednika. Ovako velika razlika u korist Podravke Lino i nije realna, jer Pitomača ima kvalitetan sastav koji će sigurno u prvenstvenim utakmicama s više motiva, pružati i bolje igre. Odličnu partiju pružile su golmanice obiju sastava i s pravom nose epitet najboljih aktera susreta.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

PITOMAČA – PODRAVKA LINO 22:33 (12:16)

PITOMAČA – Sportska dvorana Osnoven škole. Gledatelja: 100. Sutkinje: Katja Pleše (Osijek) i Melita Posavec (Virovitica).

PITOMAČA: Kovačić, Kodžaga, Špehar, H. E. Habijanić 1, Begović 5, A. Habijanić, Brlas 1, D. Petković, T. Petković, Bosanac 1, Janeš 3, Kožarić, Mioč 9 (1), Šandor 3, Bartolić.

TRENER: Ivan Meter

PODRAVKA LINO: Horvat (16+3), Široki, L. Kalaus 5(1), Zagorščak 3, Vuk 1(1), D. Kalaus 5, Dušak 4(2), Pejak, Maljak, Oremović 4, Valent 1, Gašparić 1, Slivar, Božić 4,

Gvoić 2, Bogdanović 3. TRENER: Branko Krajačić.

SEDMERCI: Pitomača 4(1), Podravka Lino 6(4).

ISKLJUČENJA: Pitomača 12 minuta (H. E. Habijanić i Mioč 2+2, Begović i A. Habijanić po 2) Podravka Lino 4 minute (Zagorščak i Vuk po 2).

U prvom kolu 2. HRL sjever ove subote Podravka Lino gostuje u Osijeku, a Pitomača u Cerni.