Podravka 2 Lino u 5. kolu 2.HRL sjever svladala Koku 2 38:30, poluvrijeme 19:13.

Prilično pomlađena ekipa zabilježila je još jednu visoku pobjedu, ovaj puta nad suparnicama iz Varaždina. Nije to bila igra kakvu je ova ekipa mogla pružiti dosad, ali rezultat niti jednog trenutka nije bio upitan. Taj osjećaj  sigurnosti donio je opušteniji pristup igri što je ipak rezultiralo nekim promašenim šutevima i padom koncentracije u obrani. U redovima Linica odlična je bila Tena Megerle uz dobru asistenciju Lane Strugar i Eme Stručić .

Uz već prije povrijeđene Sever i Hrupec  ovu utakmicu nisu  igrale  Balaško i Žganjar zbog manjih zdravstvenih problema.

Podravka 2 Lino: Međurečan 1, Megerle 16, Ibrahimpašić 1,Strugar 6, Cvelber, E.Stručić 9, I stručić 1,Crnjak, Canjuga, Balaško, Rumek, Dedi 3, Smolak, Đelekovčan 1, Galinec