U posljednjem 22. kolu 2.HRL Linice su slavile pobjedu nad susjednom ekipom Đurđevca rezultatom 25: 42, poluvrijeme 16:20.

Rutinska pobjeda mojih igračica u zadnjoj utakmici ove sezone koja je ujedno bila i oproštajna utakmica jednog dijela igračica, još jedne generacije. Nakon početnog zagrijavanja koje je trajalo negdje do poluvremena, u drugom dijelu utakmice  razlika se dizala i do kraja narasla do +17. Odličnom obranom i vratarkom Vrabec  dolazili smo vrlo brzo do posjeda lopte i kontrama i polu kontrama iz minute u minutu podizali razliku. Vrlo dobra utakmica, dopadljiva i zanimljiva igra obje ekipe. Bilo je  prelijepih golova, odličnih poteza i asistencija s obje strane i ono što je za nas najvažnije, naša pobjeda. Sezonu završavamo na vrlo dobrom  4. mjestu koje bi vjerojatno bilo i bolje da nas cijele sezone ne prati problem vratarki. Na kraju još jednom pohvala svim igračicama za ono što su pokazale na treninzima i utakmicama tokom cijele sezone, bilo je to jako dobro – izvijestila nas je trenerica Snježana Petika.

 

ĐURĐEVAC – PODRAVKA 2 LINO  25 : 42 ( 16:20 )

ĐURĐEVAC: Živko, Greguraš: Kucel, Šanteković 2, Kožar, Lacković, Franković 1, Cestar 8, Škrinjar, Golubić, Zeko 9, Čilić, Pavlović 3, Ferenčić 2.

Trener: Vladimir Suvajac

PODRAVKA 2 LINO : Jurić, Vrabec; Josipović 9, Popović 6, Jandrašić 3, Brkić 1, Franušić 6, Vuljak 1, Vrabelj, Petika 8, Perika, Zagrajski, Firšt 1, Strahija 2, Kolar 4, Paleka 1.

Trenerica: Snježana Petika

(Tekst:Snježana Petika)