U 19.kolu ekipa Podravke 2 Lino ugostila ekipu Koke 2 i upisala bod. Rezultat utakmice 28 : 28, poluvrijeme 17 : 14.

Iako smo tokom cijele utakmice držali rezultatsku prevlast, nažalost u finišu utakmice tri promašene stopostotne šanse su nam presudile. Loša realizacija s krila i crte nisu nam dozvoljavali da se rezultatski odvojimo na pristojnu razliku. Tome također moram dodati slabiju reakciju obrane i vratarke na poneke gostujuće igračice koje su nam uspijevale zabiti skoro pa sve što je upućeno u okvir gola. U ovoj utakmici zbog zadobivene ozljede s Tvinom nije mogla nastupati Josipović – izvijestila nas je trenerica Snježana Petika.

PODRAVKA 2 LINO: Jurić, Martinčić; Uremović, Brkić 3, Franušić 7, Vuljak 1, Vrabelj, Petika 13 (6), Perika, Zagrajski, Firšt 1, Beljak, Strahija 2, Kolar 1, Paleka.

Trenerica: Snježana Petika

KOKA 2; Šopar, Vrček, Nemec; Jambriško, Rogina 4 (2), Špoljarić, Kontrec 2, Bartolić 7 (2), Hokman, Šumečki 1, Kuzminski 2, Šinjori, Carev, Mrazović 12.

Trenerica: Snježana Horvat