Na domaćem terenu u sklopu 21. kola 2.HRL Linice su slavil uvjerljivu pobjedu nad ekipom Baranje 38:24, poluvrijeme 21:13.

Samo u početnim minutama vladala je rezultatska neizvjesnost. Vrlo dobrom igrom u obrani, ali prvenstveno odličnim obranama oporavljene Gabriele Vrabec dizali smo rezultat iz minute u minutu. Upravo su nam sigurne obrane vratarke Vrabec nedostajale u proteklim utakmicama kako bi upisali veći broj bodova na našem kontu. Visoka razlika golova omogućila je  da zaigraju sve igračice. Do završetka natjecanja u 2. HRL ostaje nam još jedno kolo koje će se odigrati u Đurđevcu nakon uskršnjih praznika – izvijestila nas je trenerica Snježana Petika.

Podravka 2 Lino svima želi Sretan Uskrs!

PODRAVKA 2 LINO: Vrabec; Josipović 8, Sikavica 2, Uremović, Brkić 2, Vuljak 4, Vrabelj 1, Petika 11, Zagrajski, Firšt 3, Strahija 5, Kolar 2, Paleka.

Trenerica: Snježana Petika

BARANJA BM: Jovanović; V. Živaković 4, Ileković 5, Nemet 4, Horvat 6, Bagić, Vrbanić, Vukas 4, E. Živaković 1, Mikec.

Trener: Tomislav Rašicki