Rukometašice Podravke 2 Lino su ostvarile još jednu uvjerljivu i očekivanu pobjedu nad gošćama iz Bjelovara 41:23, poluvrijeme 20:11. Bilo je to osmo odigrano kolo 2. HRL sjever te su u ovom trenutku Linice prve s 14 bodova i jednim upisanim porazom i to od drugoplasirane Virovitice koja ima utakmicu manje.

Igra u napadu bila je uobičajeno efikasna, a obrana se igrala bolje nego u nekim prošlim utakmicama. Zbog izostanka nekih starijih, standardnih  igračica u sastav sve više ulaze djevojke iz ekipe Podravka 3 ( godišta 2006.) koje iz utakmice u utakmicu igraju sve bolje. Ponovo je  najefikasnija bila Strugar s 12  te uz nju  Megerle i Đelekovčan s po 7 golova – izvijestila je trenerica Zečević za klupske stranice. 

Podravka 2 Lino: Međurečan 1,Megerle 7, Strugar 12, Javorić 1, Iva      Stručić 4, Crnjak, Smiljanec 2, Balaško 2, Domović 3,Dedi 1, Smolak 1, Žganjar, Đelekovčan 7, Galinec