U 7.kolu 2.HRL sjever Podravka 2 Lino je uvjerljivo na gostovanju svladala Đurđevac rezultatom 35:42.

Znali smo da nas čeka teška utakmica kod pretendenta za naslov prvaka, ali to naše djevojke nije uplašilo već su se hrabro uhvatile u „fajt“ s protivnicama. Obje ekipe su efikasnije u napadu nego u obrani, o čemu najbolje govori krajnji rezultat utakmice. Do 50.-te minute igra je uglavnom bila „gol za gol“ s blagom prevagom na našoj strani, a onda pravimo seriju od 7:1 i utakmicu uvjerljivo dobivamo. Zbog iskustva i kvalitete protivnika oslonila sam se na našu provjerenu sedmorku  koju su uspješno nadopunile mlađe Đelekovčan i Smiljanec. U realizaciji su opet dominirale Strugar i Megerle uz također raspoložene Dedi i Balaško. Pobjedi je svoj veliki doprinos dala golmanica Crnjak s preko 15 obrana – napisala je Zečević i dodala kako je mrlju na ovaj susret bacila ozljeda talentirane ponajbolje igračice ove ekipe Eme Stručić, a sumnja je na ozbiljniju ozljedu koljena. 

Podravka 2 Lino: Međurečan 3, Megerle 11, Ibrahimpašić, Strugar 13, Javorić, E.Stručić 3, I.Stručić, Crnjak, Smiljanec, Balaško 5, Domović, Dedi 7, Smolak, Žganjar,Đelekovčan, Galinec.  Trener: Đurđica Zečević

Izvještaj:Đurđica Zečević