Slika s Mirandom // PR PodravkeNa Gradskim bazenima Cerine danas, u utorak, započele su Zimske bazezancije koje su okupile više od 150 dječaka i djevojčica. Do kraja tjedna oni će uživati u raznim zabavnim sadržajima na 40-ak metara malog i velikog poligona na plivačkom i rekreacijskom bazenu te se natjecati u brojnim sportskim disciplinama.

Na prvom okupljanju pozdravila ih je kapetanica rukometašica Podravka Vegete i hrvatske rukometne reprezentacije Miranda Tatari poželjevši im puno veselja i dobrih sportskih rezultata. Miranda je usto djeci poručila da je uz bavljenje sportom za njihov razvoj bitna i pravilna prehrana i podsjetila ih da doručak započnu Čokolinom.

Popularna rukometašica će se djeci pridružiti i na dodjeli medalja, a tada će im dovesti i svoje prijatelje medvjedića Lina i klokana Kvikija koji će svim sudionicima Zimskih bazezancija darovati paketiće Podravke.