Pripreme Lino 2017TRENERI SURADNICI // Izvještava Filip Turk

U 3. kolu 2. HRL sjever za žene mlade podravkašice gostovale su u Belom Manastiru kod domaće Baranje. Konačni rezultat od 25:37 (13:19) zorno prikazuje razliku u kvaliteti ekipa, ali šteta što nismo uspjeli ranije postići i veću razliku. Naime, u 44. minuti razlika je iznosila tek ”mršavih” četiri gola pa mlađe igračice nisam mogao gurnut u vatru na zahtjevnom gostovanju.

U završnih 15 minuta prikazali smo svu raskoš i kvalitetu ekipe te otišli na velikih 12 golova razlike. U tom dijelu utakmice odigrali smo onako kako smo i dogovorili u svlačionici prije utakmice i na poluvremenu. U obrani smo podigli agresivnost i lucidnim ”krađama” lopti, preko realizacije kontri i polukontri, postigli zadovoljavajuću razliku. Veseli me postupno sazrijevanje igračica i prihvaćanje savjeta i ideja s klupe. U veselom raspoloženju vraćamo se kući s punim plijenom .

UTAKMICA 3. KOLA 2. HRL SJEVER ZA ŽENE

BARANJA – RK PODRAVKA 2 LINO 25:37 (13:19)

BELI MANASTIR – Sportska dvorana Beli Manastir. Gledatelja 200. Suci: Dejan Gomerčić (Brestovec) i Darko Radaković (Požega). Nadzornik: Damir Kuti (Vukovar).

BARANJA: Blagojević; Živaković, Ljepojević 3, Nemet 1, Časar, Vuković 5, D. Horvat 7, A. Horvat, Vukas 3, Pope 6.

PODRAVKA 2 LINO: Borac, Vrabec, Krstanović; Presek, Vuljak, Popović 2, Sikavica 5, Brkić 3 (1), Petričević 7, Franušić 12, Vrabelj, Petika 8 (3), Domijan, Kokša, Strahija. TRENER: Filip Turk.

SEDMERCI: Baranja 6 (5), Podravka 2 Lino 5 (4).

ISKLJUČENJA: Baranja 4 minuta (A. Horvat 2+2), Podravka 2 Lino 4 minuta (Petričević 2+2).