Rukomet od srijede do srijede: s utakmice Podravka - Hypo // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrNon-stop koprivničkih rukometašica svih kategorija nastavlja se. U srijedu i četvrtak u Koprivnici su igrali pripremne utakmice Podravka Vegeta i Hypo Nö iz Beča, a u petak, 24. veljače s početkom u 20 sati Podravka Lino i Đurđevac igraju utakmicu 13. kola 2. HRL sjever. Igra se u gimnazijskoj sportskoj dvorani.

U subotu u 15,45 u Ivanskoj gostuje Podravka 3 i igra utakmicu 13. kola 3. HRL sjever s domaćim Ivančicama.

Podravka Vegeta u 18. kolu 1. HRL gostuje u Samoboru i igra prvenstvenu utakmicu s istoimenim klubom. Utakmica s igra u dvorni kod Osnovne škole Bogumil Toni.

U srijedu je u Koprivnici dvostruki kup-program. U osmini završnice Hrvatskog kupa u 17 sati igraju Podravka Lino i prvoligaška ekipa Sesveta Agroproteinke, a u 19 sati Podravka Vegeta i Orijent Presoflex.