Velika Lino višebojac Mirjana MilenkovićGolmanica Podravka Vegete Mirjana Milenković, omiljena zbog dobrih obrana, pokazala je da ima i veliko srce i da može biti pravi sportski uzor djeci i mladima.

Velika Lino višebojac Mirjana MilenkovićSvojom neposrednošću, iskrenim sportskim veseljem i načinom pristupa djeci, bila je prava duša Lino višebojca održanog u osnovnoj škole Velika, a koji se po atmosferi i organizaciji ubraja među najbolje u svih devet sezona ovog zajedničkog projekta Podravke, Sportskih novosti i HT.

Velika Lino višebojac Mirjana Milenković

Mirjana je s puno energije i s osmijehom na licu pomagala višebojcima u rukometu, potezala uže, hrabrila ekipe u štafetama, ogledala se s izazivačima iz publike u košarci i rukometu, šireći oko sebe pozitivan pobjednički duh.

Velika Lino višebojac Mirjana Milenković

Nije mirovala ni sekunde, pa je na kraju i njena majica bila natopljena znojem kao i kod višebojaca.

Velika Lino višebojac Mirjana Milenković

Posebno je emotivan bio njen susret s dječakom u invalidskim kolicima koji nikada nije upoznao neku sportsku zvijezdu i koji je bio presretan zbog Mirkinog zagrljaja i nagrade koju mu je dala za navijanje.

Velika Lino višebojac Mirjana Milenković

Zbog sudjelovanja na Lino višebojcu Mirka je propustila trening, ali je za svoj klub i za hrvatski rukomet odigrala rolu koju će 400 djece zauvijek zapamtiti.

Velika Lino višebojac Mirjana Milenković