Lino ŠpišiĆ BukovicaDomaćin prvog Lino višebojca u drugom polugodištu 12. sezone ovog četvrtka bila je Osnovna škola August Cesarec iz Špišić Bukovice. gdje je 350 učenika spremno dočekalo sportske zvijezde prvotimke Podravka Vegete članice juniorske rukometne reprezentacije Ivonu Mrđen i Laru Pavlović.

Lino ŠpišiĆ BukovicaPotporu koju su pružale naše gošće najviše su iskoristili učenici 6. razreda Mirko Drežetić i Lana Balogović.

Lino ŠpišiĆ BukovicaSreću protiv sportskih zvijezda okušao je i dvojac iz publike, Barbara Đeri i Toni Stjepić iz osmog razreda, nadigravši ih u rukometu čime su osvojili slatke nagrade koje im je pripremio Lino.

Lino ŠpišiĆ BukovicaPraznih ruku nisu otišli ni učenici 7. razreda koji su nagrađeni za najglasnije navijanje na tribinama, a posebnu nagradu za najslađe maske osvojili su Iva, Vikor i Lana.

Lino ŠpišiĆ BukovicaMjesto u finalu, napisavši najbolji uradak na temu Svijet po mom, osim pobjednika Lino višebojca, traži i Iva Feketija, učenica osmog razreda.

Lino ŠpišiĆ BukovicaLino ŠpišiĆ Bukovica