Podravka 2 Lino - TVIN Trgocentar // Foto ljerka VreskTRENERI SURADNICI // Izvještava Filip Turk

U 12. kolu 2. HRL sjever za žene domaće igračice Podravke 2 Lino ugostile su gošće iz Virovitice i visokom pobjedom revanširale su se za nesretni minimalni poraz s početka prvenstva. Konačni rezultat 35:25 (16:16).

Podravka 2 Lino - TVIN Trgocentar // Foto ljerka VreskDjevojke su krenule u utakmicu vrlo angažirano sa željom da što prije riješe pitanje pobjednika. Takva igra donijela nam je visoko vodstvo (10:3) u prvih petnaestak minuta. Na žalost, do kraja poluvremena prosuli smo dobar ulazak u utakmicu i dozvolili gošćama da utakmicu vrata u rezultatsku neizvjesnost.

Podravka 2 Lino - TVIN Trgocentar // Foto ljerka VreskU drugom poluvremenu uspjeli smo nametnuti svoj ritam i na kraju pobijediti visokom razlikom. Sve djevojke zaslužuju čestitke za doprinos u pobjedi uz napomenu da moramo poraditi na tome da pristup i koncentraciju moramo zadržat na visokoj razini od početka do kraja utakmice.

Podravka 2 Lino - TVIN Trgocentar // Foto ljerka VreskUTAKMICA 12. KOLA 2. HRL SJEVER ZA ŽENE

PODRAVKA 2 LINO – TVIN VIROVITICA 35:25 (16:16)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 20. Sutkinje: Luka Šipoš (Trnove Bartolovečki) i Marko Zeko (Čakovec). Nadzornik: Ratko Budimir (Bjelovar).

PODRAVKA 2 LINO: Borac, Vrabec; Presek, Vuljak 5, Popović 6, Sikavica 1, Brkić 1, Petričević 3, Franušić 11(1), Vrabelj, Petika 6(1), Domijan 1, Beljak, Kokša 1, Strahija. TRENER: Filip Turk.

TVIN VIROVITICA: Devald, Blažević; Jezerčić 2, Medved, Rakošević 1, Lukačević, Hudoletnjak 6(1), M. Biuk 4, Bajsar 1, Stjepanović, Majstorović 1, Zečević 9(2), Deskar 1, Oštrić, Miklić, I. Biuk. TRENERICA: Zdenka Premužić.

SEDMERCI: Podravka 2 Lino 2(2), TVIN Virovitica 3(3).

ISKLJUČENJA: Podravka 2 Lino 4 minute (Popović, Brkić), TVIN Virovitica 12 minuta (Rakošević 2+2, Bajsar, Majstorović, Zečević, Deskar).

Pod Lino Tvin 5Pod Lino Tvin 6