Curice 2004. i mlađe, iliustracija iz arhiveTrenerica Đurđica Zečević počinje s radom na vježbanju desetgodišnjakinja i jedanaestgodišnjakinja.

– Obavještavamo djevojčice 2004/2005. godišta (Podravka 5) da će prvo okupljanje biti u ponedjeljak 17. kolovoza u 19 sati na prostoru Sajmišta u Koprivnici. Tamo će se održati i prvi trening, pa je stoga potrebno doći u sportskoj opremi i uzeti vodu za piće – poručila je Đurđica Zečević.

SURADNJA S BOLNICOM SV. KATARINA

Sveta-Katarina-zgrada

Specijalna bolnica Sv. Katarina i rukometni klub Podravka imaju ugovor o suradnji od  11. veljače 2013. godine.

– Želimo da naša suradnja bude sinergija te kroz zajednički nastup da zajedno jačamo naše brandove – poručili su iz bolnice.

Njegujući partnerstvo Specijalna bolnica Sv. Katarina kroz svoje kanale informiranja (web stranica, Facebook stranica, PR članci) ponosno ističe suradnju sa svojim partnerima, pa i mi ističemo naše partnerstvo s bolnicom.

Više o radu Specijalne bolnice Sv. Katarina možete vidjeti na www.svkatarina.hr

Logo-Sv.-Katarina

Sv.-Katarina medalja