Lokomotiva - Podravka Lino // Foto Ivo Čičin-MašanskerLokomotiva će u petak u 17,30 igrati finalnu utakmicu ovogodišnjeg  kupa s Podravkom Vegetom. Podravka Lino će igrati sa Sesvetama Agroproteinkom za 3. mjesto. U drugoj finalnoj utakmici, pred nešto više od 50 gledatelja, Lokomotiva je lako svladala Podravku Lino s visokim rezultatom 44:22 (23:13).

Linice su odigrale hrabro i koliko su im snage dopuštale nakon što je veći dio ekipe odigrao sedam utakmica kadetskog prvenstva. No, važno je da se nisu predale, već su tražile put ka mreži, koju je u prvom poluvremenu vrlo dobro branila Bukovina, a u drugom Razum. Isticati bilo koga u ovoj neravnopravnoj utakmici nije potrebno, pogotovo što su treneri dali prigodu skoro svim igračicama. Lokomotiva se nazabijala, a i mlade Koprivničanke pucale su bez respekta. Zapravo, najveća je stvar što se Podravka Lino plasirao u završnicu ovog natjecanja, a nakon noćnog odmora možda će moći pokazati više u susretu sa Sesvetama Agroproteinkom.

DRUGA POLUFINALNA UTAKMICA HRVATSKOG KUPA

LOKOMOTIVA – PODRAVKA LINO 44:22 (23:13)

NOVIGRAD – Sportska dvorana. Gledatelja: 50. Sutkinje: Irena Pahor i Sanja Trbović (obje Rijeka). Nadzornik HRS-a: Siniša Rudić (Biograd na moru).

LOKOMOTIVA: Razum (10+1), Bukovina (12+); Smiljanić 5, Božović 2(1), Oštarijaš 9, Krsnik 1, Marković 1, Kožnjak 5, Lisjak 1, Janković 5, Bušić 1, I. Milić 6, Prevendar, Debelić 3, M. Milić 3, Poljak 2(1). TRENER: Nenad Šoštarić.

PODRAVKA LINO: Markanović (5+0), Krmpotić (3+0); Slivar 2, Tvorić 3(1), Mikolčić 3, Pejak, Bogdanović 2(1), Božić 2, Polančec, Zagorščak, L. Kalaus 8(1), D. Kalaus, Dušak, M. Oremović, Maljak 1, A. Oremović. TRENER: Branko Krajačić.

SEDMERCI: Lokomotiva 2(2), Podravka Lino 3(2).

ISKLJUČENJA: Lokomotiva 10 minuta (Božović, Marković, Kožnjak,Lisjak, Bušić), Podravka Lino4 minute (Božić, L. Kalaus)..

IGRAČICA UTAKMICE: Petra Oštarijaš (Lokomotiva).