ZAPISNIK-PODRAVKA-FTCTjedan dana nakon što je Podravka Vegeta gostovala u Francuskoj dogodila se tragedija. Teoristički čin u Parizu ima odraza i na društvena i sportska okiupljanja, pa je gradonačelnik Orleansa odgodio sve sportske i kulturne priredeb, među kojima je i utakmica B grupe Lige prvakinja Fleury – Thüringer, koja se trebala igrati danas u 19 sati. Utakmica će se odigrati naknadno.

MatchCL5reportPodravka Vegeta igrat će obje preostale utakmice prije toga: danas, u nedjelju, u 17,25 u Koprivnici s mađarskim prvakinjama FTC Rail Cargo Hungaria, a u subotu u Nordhausenu s Thüringerom. Želi li ostati u konkurenciji glavne skupine u Ligi prvakinja među 12 najboljih Podravka Vegeta iz obje utakmice morala bi izvući pozitivan rezultat.

Frencváros ne prepušta ništa slučaju: u konkurenciji je i oporavljena prva golmanica Katarina Tomašević, koja uz Melindu Szikoru čini vrhunski tandem na vratima FTC-a.
U pomoć Mađaricama stiže oko 30-50 organiziranih navijača i vjerojatno još pojedinaca.