Podravka - Knin // Foto mobitelom Goran RihtarićPodravkina selekcija igračica rođenih 2000/2001. na državnom prvenstvu, završnici u Makarskoj, nastavljaju pobjednički niz. U polufinalu, u kojem su sudjelovale prvo i drugoplasirane iz tri grupe od po pet ekipa, Podravka je u subotu pobijedila Knin 18:6.

U ostala dva polufinala Ivanić je pobijedio Kaštela 11:7, a Rudar Karlovac 10:3.

Tako su se u finali krug plasirale tri pobjedničke ekipe polufinala: Podravka, Ivanić i Rudar.

Podravka - Knin // Foto mobitelom Goran RihtarićTe će ekipe u međusobnim finalnim susretima u nedjelju tražiti put do naslova prvakinja. U 11 sati igraju Ivanić – Podravka, u 14 sati Podravka – Rudar, a u 16,15 Rudar – Ivanić.

Ekipu vode Đurđica Zečević i Goran Rihtarić, koji nam šalje informacije i fotografije snimljene mobitelom. Raspoloženje u ekipi je odlično, djevojčice su snimile i zajednički tonski pozdrav iz Makarske uoči polufinala i poslale ga na Podravkin web: ”Lijepi pozdrav iz Makarske. Navijajte za nas”, uz dječji smijeh.

Lijepo i veselo. Tome i služi sport. Neka bude i vedri duh u zdravom tijelu.