FB IMG 1540742961794 1600x1200 copy copy

Jesenski dio Hrvatske rukometne lige za žene završen je, a što se tiče rukometašica Podravka Vegete s prvenstvenim utakmicama nastavit će u siječnju nakon Europskog prvenstva i manje blagdanske stanke. Tablica 1.HRL za žene uvjerljivo pokazuje kako se rukometašice Podravka Vegete uz maksimalan učinak nalaze na vrhu s 9 odigranih utakmica, 18 bodova i gol razlikom od +169. Odmah iza Podravke se čvrsto drži i Lokomotiva s maksimalnim brojem bodova i gol razlikom od +132. Treće mjesto je nakon zadnjeg odigranog kola preuzeo Bjelovar dok su Sesvete Agroproteinka u ovom dijelu prvenstva zauzele četvrto mjesto. Ne očekuju se prevelika iznenađenja u nastavku sezone, a u prvoj prvenstvenoj utakmici nakon blagdanske pauze snage će odmjeriti Lokomotiva i RK Podravka Vegeta dok će točan datum koji je trenutno poznat 12. siječanj biti promijenjen zbog utakmice EHF Cupa, ali o tome ćemo sve naše vjerne navijače izvijestiti naknadno. Veselimo se novim klupskim izazovima u prvenstvu i kupu, ali i onima koji naše cure očekuju u europskim utakmicama EHF Cupa koje su na rasporedu već početkom siječnja.