Naše cure su sjajno odigrale posljednju utakmicu Memorijala Vinka Kandije protiv RK Lokomotive Zagreb gdje su u 60 minuta pokazale čvrstoću u obrani i dominaciju na terenu i utakmicu završile rezultatom 27:23.

RK Podravka Vegeta sjajno je ušla u utakmicu s RK Lokomotivom Zagreb te su već u prvih pet minuta pokazale svoju snagu u obrani, ali i napadu. Dobre je volje bila i vratarka Antonia Tucaković pa su već u 5. minuti naše cure povele 4:0 i izazvale trenera Lokomotive da pozove minutu odmora. U nastavku utakmice Podravka i dalje dominira i na terenu vidimo prave smislene akcije, a samim time kroz cijelu utakmicu Lokosice ne uspijevaju doći do rezultatske prednosti. Rezultat je na poluvremenu bio 14:9 za naše cure. Dobar ritam zadržale su Podravkašice i u drugom poluvremenu kada su kvalitetom u obrani zatvarale Lokosicama put za rezultatski priključak dok je Jovana Risović obranila nekoliko zicera s krila. U 48. minuti trener Lokomotive zove i minutu odmora jer Podravašice dolaze na +6. Nakon toga Lokosice su pokušale malo popraviti situaciju s nekoliko agresivnijih napada no naše su cure nastavile pratiti nametnuti ritam. Krajnji je rezultat 27:23 za naše cure. Trener je kratko komentirao cijeli turnir.

– Odigrali smo tri utakmice i vidjeli na kojim stvarima trebamo poraditi. Nije to baš bajno izgledalo u prvim utakmicama no kako idemo dalje vidi se promjena. Rezultat ovdje uopće nije važan, važno je samo da radimo i dalje, idemo naprijed i izvučemo najbolje što možemo – kazao je trener Saračević.

Bravo za cure i cijeli stožer koji već sa željom iščekuju sljedeći turnir i to Memorijal ‘Josip Samaržija Bepo’  koji se već sljedećeg petka i subote igra u Koprivnici.