RK Podravka Vegeta ipak unatoč dobroj igri nije uspjela pobijediti crnogorsku Budućnost u drugoj utakmici Memorijalnog turnira ‘Vinko Kandija’. Utakmica je završila 19:18.

RK Podravka Vegeta je na drugoj utakmici Memorijala Vinko Kandija protiv Budućnosti iz Crne Gore već u prvim minutama čvrsto postavila obranu, a Magdalena Ećimović je svojih 30 minuta na golu iskoristila i više nego dobro. Gledali smo već u prvim minutama jednu lijepu i napetu utakmicu s velikim angažmanom svih naših igračica. Uz čvrsto postavljenu obranu, razbranila se i Megi pa je do 10. minute upisala 4 obrane. U 15. minuti naše su se cure odmaknule na 3 gola prednosti i nastavile su Crnogorkama zatvarati put do gola. Prije kraja prvog poluvremena Crnogorke su se ipak malo digle u obrani i uspjele uhvatiti priključak. Naše su cure na poluvrijeme otišle s golom prednosti (12:11). U drugo poluvrijeme su i jedna i druga ekipa ušle s čvrstom obranom, a na naš gol stala je Antonija Tucaković. Brzo su nakon ulaska na teren Crnogorke izjednačile i krenula je borba gol za gol, te su se zadnjih 20 minuta utakmice Crnogorke počele odvajati zbog nekoliko naših promašenih zicera. Napeto je bilo do kraja utakmice no zadnjih nekoliko napada nije nam išlo u korist pa je semafor označio kraj utakmice kod rezultata 19:18 za protivničku ekipu.