Mlade Krima i Podravke 3 nakon utakmice u Ljubljani // Foto Ivo Čičin-MašanskerTri trećine po 20 minuta odigrale su u prijateljskoj međunarodnoj utakmici u subotu u Ljubljani igračice Krima i Podravke, rođene 2000. godine i kasnije. Utakmica je bila predigra susretu Regionalne lige između Krim Mercatora i Podravke Vegete. Treneri su iskoristili treću trećinu za novu utakmicu s igračicama koje nisu nastupale u prve dvije trećine. No, kako taj uzrast igra utakmice 2×20 minuta, ta je utakmica vođena služben. Domaće su pobijedile 20:19 (9:10), u utakmici u kojoj je prednost bila čas na jednoj, čas na drugoj strani.

Krim - Podravka 3 // Foto Ivo Čičin-MašanskerVrlo zanimljiva utakmica i pokaz kakve su mlade snage Krima i Podravke. No, više od toga veseli suradnja dvaju klubova, koja je u slovenskoj javnosti lijepo primljena.
U neslužbeoj utakmici 1×20 minuta Podravka 3 nadjačala je Krim s 12:6. Tu su utakmicu odigrale igračice koje nisu ulazile u igru u prvoj utakmici, jedino je golmanica Gjerek morala braniti i na toj, jer je bila jedina golmanica domaćih Krima. Sastavi:
KRIM: Gjerek; Dežman, Kocjančič, Kolenc, Cerovak, Miloševič, Jeras.
PODRAVKA 3: Krstanović; Popović, Dombaj, Benić, Jurić, Petričević, Bogdan, Kolar.
Krim - Podravka 3 // Foto Ivo Čičin-MašanskerPRIJATELJSKA MEĐUNARODNA UTAKMICA DJEVOJČICA ROĐENIH 2000. I KASNIJE
KRIM – PODRAVKA 3 20:19 (9:10)
LJUBLJANA – Sportska dvorana Krima na Galjevici. Gledaatelja: 60. Suci: Dušan Čeak i Darko Deak (oba Slovenija).
KRIM: Gjerek; Krese 5, Andonova 3, Semrajc 2, Gomilar 4(1), Dežman, Kocjančič, Kolenc, Jankovič, Cerovak, Gavrilović 1, Panđa 3(2), Miloševič, Jeras, Perše 2. TRENER: Uroš Bregar.
PODRAVKA 3: Vrabec, Borac, Krstanović; Petika 5(2), Popović, Sikavica 1, Dombaj, Kodrić, Brkić 2, Benić, Jandrašić 5, Jurić, Petričević, Šestak 5, Bogdan, Kolar. TRENERICA: Đurđica Zečević.
SEDMERCI: Krim 3(3), Podravka 3 2(2),
ISKLJUČENJA: Krim 0 minuta, Podravka 3 2 minute (Jandrašić).