48281480 304322400203107 9076975688568799232 n

Ovaj vikend, 15. i 16. prosinca, u Velikoj Gorici i Sesvetama održat će se 8. Međunarodni mini rukometni turnir ZG-VG KUP na kojem će nastupiti 90 ekipa u šest kategorija. Našim djevojčicama rođenim 2010. godine i mlađe, pod vodstvom trenera Pranjića, to će biti prvi službeni turnir. Najmlađe djevojčice iz Podravkinog omladinskog pogona će biti podijeljene u dvije ekipe, a natjecat će se u subotu u Velikoj Gorici u konkurenciji deset ekipa koje su podijeljene u dvije grupe. Grupa A: ŽRK Knežopoljka (BiH), RŠ Vučići, RK Gospić I, RK Drenak Slunj I, RK Podravka II, Grupa B: ŽRK Rugvica, ŽRK Udarnik, RK Podravka I, RK Drenak Slunj I, RK Gospić II. Nakon odigranih utakmica po skupinama dvije prvoplasirane ekipe iz obje skupine razigravat će za odličja. Želimo uspješan prvi turnir našim najmlađima!

Uzbuđenje je veliko, ovo će nam biti prve utakmice izvan Koprivnice otkad smo počeli s prvim rukometnim koracima u rujnu prošle godine. Vrlo važno je iskustvo igranja na ovakvim turnirima, ovo nam je tek prvi po redu, a bit će ih mnogo. Najbitnije je da se u subotu dobro zabavimo, međusobno bodrimo, naučimo nešto novo te da se borimo za svoj klub od početka do kraja svake utakmice – rekao nam je za klupske stranice trener Antonio Pranjić. 

8.ZG VGKup2018