Podravka_4U posljednjem, 14. kolu, Međužupanijske ženske rukometne lige Podravka 4 ugostila je Ilovu iz Grubišnog Polja. Nakon vrlo dobrog početka Podravkinih djevojčica (5:1), rezultatska prevaga polako je prelazila na stranu starijih i iskusnijih gošći, tako da je poluvrijeme završilo 14:11 u njihovu korist. U nastavku utakmice prednost je porasla još za tri gola, pa je utakmica  okončana  rezultatom 23:17 za Ilovu.

– Usprkos porazu,  zadovoljstvo pruža činjenica da smo  u jesen utakmicu u Grubišnom Polju izgubile sa visokih 44:15. U utorak (5. lipnja u 19 sati) u gimnazijskoj sportskoj dvorani u Koprivnici igra se zaostali susret s ekipom Mladosti iz Kloštra Podravskog – rekla je trenerica Đurđica Zečević.

Za Podravku 4 nastupile su: Bačić, T. Petika 5, Galinec, Popović 2, Sikavica, Dombaj, Kokša, Brkić 1, Benić 3, Jandrašić 2, Vrabec, Petričević, Šestak 4, Borac.