Mini rukomet u Koprivnici // Foto Ljerka VreskTRENERI SURADNICI // Piše Nenad Smiljanec

Podravka 5, djevojčice rođene 2006. i 2007. godine, u nedjelju su odigrale 2. krug RLRS (regija sjever) djevojčice B u Koprivnici. Na turniru su sudjelovale i ekipe KTC iz Križevaca i Zrinski iz Čakovca. Djevojčice su ušle u igru s manjom tremom u odnosu na turnir u Čakovcu, što je bilo vidljivo na terenu. Pokazale su veću snalažljivost, što je rezultiralo bržom i pokretljivijom igrom.

Foto // Ljerka Vresk

Mini rukomet u Koprivnici // Foto Ljerka VreskRezultati:

Podravka 1 – Zrinski 6:2

Podravka 2 – KTC 4:13

Podravka 1 – Podravka 2 3:2

Podravka 2 – Zrinski 1:9

KTC – Podravka 1 6:8

Mini rukomet u Koprivnici // Foto Ljerka VreskNakon odigranog turnira u mini rukometu djevojčice Podravke 5 odigrale su i utakmicu rukometa protiv KTC-a. Dogovoreno je da se igra dva puta po 15 minuta. Djevojčice Podravke 5 bile podijeljene su u tri ekipe kako bi sve dobile priliku pokazati svoje prve rukometne korake. Igralo se bez semafora i bilježenja rezultata te su djevojčice mogle igrati bez ikakvog pritiska, što su odlično iskoristile. Prikazale su naznake rukometne igre od kretanja i agresivnosti obrane do polukontre, proigravanja kružnih napadačica te fintiranja. Djevojčice Podravke 5 imale su još jedan uspješan vikend!Mini rukomet u Koprivnici // Foto Ljerka VreskMini rukomet u Koprivnici // Foto Ljerka VreskPodravka 5 // Foto RK Podravka