Podravka 5 // Foto Adela Šimunic SmiljanecTRENERI SURADNICI // Tekst Nenad Smiljanec, slika Adela Šimunic Smiljanec

Podravka 5, djevojčice rođene 2006. i 2007. godine, nakon prošlotjednog nastupa u Čakovcu, ovaj vikend imaju novi nastup. U nedjelju 30. listopada igraju 2. krug RLRS djevojčice B u svojoj Koprivnici.

Na turniru će sudjelovati poznate ekipe KTC iz Križevaca i Zrinski iz Čakovca. Turnir počinje u 11 sati u sportskoj dvorani Srednje škole u Koprivnici.

Raspored utakmica i satnica:

11,00 Podravka 1 – Zrinski

11,20 Podravka 2 – KTC

11,40 Zrinski – KTC

12,00 Podravka 1 – Podravka 2

12,20 Podravka 2 – Zrinski

12,40 KTC – Podravka 1

Nakon odigranog turnira u mini rukometu djevojčice RK Podravke odigrat će i utakmicu rukometa protiv KTC-a. Bit će zanimljivo vidjeti kako će se snaći Podravkine djevojčice u svojoj prvoj utakmici pravog rukometa protiv svojih vršnjakinja, s obzirom na to da rukomet treniraju svega godinu dana.