Dinamičan tempo utakmica na Završnici u Umagu za naše mlade Podravkašice 2002./2003. godište nastavio se i danas kada su ih čekale čak dvije teške utakmice protiv Lokomotive i Zameta.

U prvoj utakmici naše su cure pokazale veliku borbenost, a utakmica je bila napeta do samog kraja. Izgledalo je kao da će rezultat prevagnuti u njihovu korist no o krajnjem je ishodu odlučila jedna lopta i Lokomotiva je ipak slavila uz rezultat 22:20.

Odigrale smo odličnu utakmicu. Cure su ispoštovale sve što smo se dogovorile. Borili smo se svih 40 minuta i pobjednika je na kraju odlučivala jedna lopta – rekla nam je za klupske stranice trenerica Snježana Petika.

Umor je napravio svoje jer su kako se čini, naše mlade nade, velik dio snage izgubile na terenu s Lokomotivom pa je u sljedećoj utakmici Zamet upisao uvjerljivu pobjedu 28:20. Već sutra našu ekipu čeka nova utakmica protiv Sinja u 14.30 sati koja će odlučiti o plasmanu Podravke od 4.-6. mjesta. Cure, ostanite hrabre do kraja!