Mlađe kadetkinje su na svojem prvom službenom natjecanju u potpunosti oduševile i napravile čudesan rezultat te osvojile drugo mjesto.

Iako je Hrvatska u polufinalu 15. Mediteranskog prvenstva u Podgorici poražena od Rumunjske 18:15 danas su se borile za brončanu medalju s Turskom te uz uvjerljivu pobjedu stiže još jedna vijest, a to je da odlukom Konfederacije, Rumunjska koja igra finale i nije članica Mediteranske konfederacije neće biti u konkurenciji za medalje što znači da je Hrvatskoj pripalo drugo mjesto. Veliki je to uspjeh za našu mladost, za naš rukomet, a osim što iskazujemo ponos na rezultat reprezentativki, moramo čestitati i stožeru te svima zaslužnima no posebno smo ganuti što su i naše mlade reprezentativke i igračice Podravke, Lea Smiljanec, Tara Đelekovčan i Magdalena Rumek pokazale da se na njih itekako može računati. Čestitke svima! Medalja je medalja, a kad dolazi s vašeg prvog velikog natjecanja sigurni smo da ćete ju pamtiti zauvijek. 

📸Stefan Ivanović//RS Crne Gore