S treningom su jučer krenule i mlađe ekipe koje se natječu u kategoriji U-16. U RK Podravki to su Podravka 2 Lino i Podravka 3 koja se natječe izvan konkurencije i sukladno tome trenira. Prve utakmice koje su ujedno i nastavak prvenstva na rasporedu su 17. siječnja i odmah vikend nakon. Treneri su kao i djevojke jedva čekali povratak na treninge u kontinuitet i ritam koji će, nadaju se i zadržati u narednim vremenima. Ono što je izuzetno važno je da će se sukladno daljnjim uputama nadležnih organizirati i treninzi za mlađe uzraste koji nisu obuhvaćeni ovom odlukom.

Svi treneri naših mlađih kategorija bili su prisutni na jučerašnjem treningu pa su tako Nenad Smiljanec i Snježana Petika vodili trening Podravke 3, a Igor Stubičar i Đurđica Zečević Podravku 2 Lino. Želimo im da uspješno privedu kraju sezonu i da se sva preostala natjecanja održe bez prekida. Za ovu je djecu važno da rastu kroz sport, budu motivirani te osvijeste važnost sporta za svoje fizičko zdravlje jer to je ono što pokreće puno dobrih emocija, stvara prijatelje i osigurava zdravu okolinu za ove mlade osobe koje su također pogođene ovom cijelom specifičnom epidemiološkom situacijom.