Po prvi puta ove godine ekipa Podravke U 11 je uključena u Međužupanijsku rukometnu ligu koju organizacijski vodi RS Zagrebačke županije. U natjecanju sudjeluje 22 ekipe, igra se sistemom „parova“, a vrijeme trajanja utakmica je 2 x 15 minuta. S tih dvadesetak utakmica godišnje, uz već postojeće natjecanje koje vodi HRS, povećava se fond natjecateljskih dana za taj uzrast, koji bi bez toga bio relativno skroman. Da bi pružili svim djevojčicama tog uzrasta mogućnost igranja u ligu smo prijavili dvije ekipe, koje čine ujedno i par, a pretežno su podijeljene prema godištu.

U nedjelju su u Sisku naše djevojčice odigrale svoje prve utakmice s ekipom Siska i Moslavca.

Rezultati: Podravka 1  – Sisak  17:7

Podravka 1 – Moslavac  28:7

Podravka 2 – Sisak   5:26

Podravka 2 – Moslavac  7:19

U pobjedama i porazima naše igračice pokazale su vidljiv napredak u igri u odnosu na do sada odigrane utakmice,  kako u tehničkim tako i u taktičkim zadacima, a porazi „mlađe“ ekipe nisu neočekivani jer su nekima to bile prve utakmice „velikog rukometa“ – rekla je trenerica Zečević.

Golovima su se ovaj puta istakle Šomoci (12) i Varga (10).

Sastavi: Podravka 1 : Lončar, Rašić 5, Šomoci 12, Varga 10, Gložinić 5, Tišljarić 2, Maksimović 4, Dimić Arambašić ,Matijaško 4, Kodrić 1, Štefanec, Polančec 2, Brunec, Lončarić

Podravka 2: Kovačić, Cvetanović 1, Kuzmić 1, Bebek 1, Behin, Radanović 3, Potroško, Jembrek, Držaić, Žufika, Trešćin, Dvekar 3, Posavec 2, Kolarek, Kertez, Šisl 1.