Nakon zimske pauze jučer je za ekipu Podravka-U11 nastavljen natjecateljski dio prvenstva, koji je počeo s 3.kolom međužupanijske rukometne lige. Obje naše ekipe za protivnika su imale ekipu Š.R.Karlovac i ekipu Jamnice. Podravka je ostvarila dvije visoke pobjede dok je Podravka 2 uz jedan poraz osvojila i prvi prvenstveni bod. Natjecanje u MŽL odlična su priprema za utakmice u 1.HRL –U11, a sudjelovanje s dvije ekipe tog godišta otvara mogućnosti svim igračicama da pokažu svoje usvojeno rukometno znanje.
Rezultati: Podravka 1 – Jamnica 24:0
Podravka 1 – R.Š.Karlovac 19:2
Podravka 2 – Jamnica 12:12
Podravka 2 – R.Š. Karlovac 11:15
SASTAVI:
Podravka 1:Lončar,Rašić 14, Šomoci 2, Gložinić 7,Kolar 1, Maksimović 11,Dimić Arambašić,Matijaško 5, Lončarić, Polančec 1, Štefanec 2
Podravka 2:Kovačić, Cvetanović 1, Kuzmić, Bebek,Behin, Radanović 6, Jembrek4, Držaić 1, Žufika, Posavec 9, Kolarek 1, Šisl 1
Bravo za naše djevojčice i trenericu.