Natjecanje u 1.HRL-U11 počelo je s utakmicama 2.kola obzirom da je utakmica 1.kola s ekipom Slatine s kojom su mlade podravkašice u paru dogovorom klubova odgođena za drugi termin. Trenerica Zečević može u potpunosti biti zadovoljna svojom ekipom koja je ovo drugo, a u stvari prvo natjecateljsko kolo odradila na vrhunskoj razini.

U Garešnici su mlade podravkašice za protivnice, uz domaću ekipu, imale ekipu Novske, a u obje utakmice Podravka je vrlo dobrom igrom, zabilježila uvjerljive pobjede. U našoj ekipi igrom i golovima dominirala je Iva Kljaić, ali veseli sve bolja igra i ostalih igračica što će se vjerojatno pokazati u utakmicama koje slijede.

Utakmice su, po prvi puta, igrane u trajanju 3 x 10 minuta.

Rezultati: Podravka- Novska      23:14

Podravka- Garešnica  29:4

Podravka –U11 (golovi zbrojeni): Rašić 6, Jembrek, Šomoci 8, Varga 5, Kljaić 26, Gložinić 1, Tišljarić, Kolar, Cvetanović, Maksimović 3,Dimić Arambašić, Šisl 1, Radanović 1, Matijaško 1, Štefanec, Lončarić

Najkorisnijim igračicama utakmica proglašene su Iva Kljaić i Lucija Šomoci.