Ovosezonsko natjecanje u 1HRL-regija 2 bliži se kraju. Sa subotnjeg pretposljednjeg gostovanja u Kutini ekipa Podravke-U11 vratila se sa nova 4 boda  ostvarena u 15.kolu 1.HRL U11.

Protiv ekipe iz Petrinje od početka smo nametnuli svoju igru i rezultatski se tijekom cijele utakmice odvajali na sve veću razliku. Svojom igrom  prednjačila je Iva Kljajić (10) uz dobru pratnju svih ostalih igračica od kojih se njih 8 upisalo u listu strijelaca – rekla je Zečević.

Protiv Moslavine (Kutina) u početku je malo zapinjalo, ali su sredinom utakmice i tu stvari postavljene na pravo mjesto do konačnih plus 8 golova razlike. Tu utakmicu nije zbog manje ozljede igrala Iva Kljajić, ali su svoju šansu dobro iskoristile Šomoci i Maksimović uz  pomoć svih  ostalih – rekla je trenerica Zečević.

Lucija Šomoci najkorisnija igračica

Najkorisnijim igračicama utakmica proglašene su Iva Kljajić i Lucija Šomoci.

Najkorisnija igračica Iva Kljajić

Rezultati:

Petrinia – Podravka 8:23

Podravka : Moslavina 20:12

Sastav Podravke: Rašić 3, Jembrek 1, Šomoci 11, Varga 6, Kljajić 10, Gložinić 2, Tišljarić, Kolar 1, Cvetanović, Maksimović 8, Dimić Arambašić, Matijaško, Kodrić, Lončarić 1, Štefanec, Polančec