U ponedjeljak su naše djevojke U13 odigrale četiri utakmice Međužupanijske lige. Kao i ekipa U11 i djevojčice U13 su uključene u Međužupanijsku rukometnu ligu koju organizacijski vodi RS Zagrebačke županije.  Vrlo je važno da se kroz to natjecanje poveća fond utakmica za ove uzraste kako bi djevojke bile što uspješnije u svojim službenim natjecanjima koja ih vode do državne završnice. Trenerica Snježana Petika u ovom natjecanju i uzrastu nastupa s dvije ekipe. Jedna od njih je u ponedjeljak u Dugom Selu upisala uvjerljivu pobjedu 19:8 protiv Ivanića i poraz od Dugog Sela dok je druga ekipa obje utakmice s Ivanićom i Dugim Selom tijesno izgubila. Primaran je cilj u ovom natjecanju da djevojke skupljaju prijeko potrebno iskustvo te da se tehnički i taktički razvijaju. Podravka trenutno u toj ligi drži treće mjesto, a Podravka 2 osmo mjesto od ukupno 25 ekipa.

Evo i rezultata:
Podravka – Ivanic 19 : 8
Podravka 2 – Dugo Selo 15 :16
Podravka 2 – Ivanić 14 : 15
Dugo Selo – Podravka 26 : 18

Foto: arhiva