TRENERICE SURADNICE // Piše Đuđica Zečević

Đurđica Zećević // Foto Ivo Čičin-MašanskerU 3. kolu 1. HKRL sjever gostovali smo u Virovitici gdje su nam protivnice bile ekipe ŽRK Pitomača i ŽRK TVIN Virovitica.
Rezultati: Podravka 2 – ŽRK Pitomača 33:18 (15:8). ŽRK TVIN Virovitica – Podravka 2 20:29 (7:15). I dalje nam dobro ide u starijoj konkurenciji.

Uvjerljivo smo dobili obje utakmice, tako da nakon ovog kruga imamo iz pet utakmica pet pobjeda što, moramo reći, dobro zvuči. Iako igramo van konkurencije svim protivnicama drago je skinuti ”skalp” bilo kojoj Podravkinoj ekipi, pa igraju angažirano i čvrsto, što kao trenerica i želim, jer tako se postiže svrha igranja u ovoj ligi.

U obje utakmice djevojke su pokazale dobru igru, vidi se pomak na bolje u izvršavanju dogovorenog, igra se brzo, sve je više kolektivnih uigranih akcija, kontra i polukontra su dobro funkcionirale. Igrom u obrani također sam zadovoljna ali mjesta za napredak još uvijek ima. Kretanje rezultata dozvoljavalo je uvođenje u igru svih iz zapisnika utakmice.

U realizaciji ponovo je prednjačila Tena Petika uz vrlo dobru pratnju Jandrašić i Šestak . Vrabec dobra na golu.

Ekipa je nastupila u slijedećem sastavu (golovi zbrojeni): Krstanović, Kokša, Petričević 3, Sikavica 3, Popović 5, Jandrašić 10, Brkić 1, Dombaj,Vrabec, Presek, Petika 25 (7), Šestak 10, Borac, Kolar 3, Galinec 2, Bogdan .