Mlađe kadetkinje u VukovaruTRENERI SURADNICI // Piše Filip Turk

U osmom krugu 1. HMKRL (2002. godište i mlađe) rukometašice Podravke 1 gostovale su u Vukovaru gdje su odmjerile snage s vršnjakinjama iz Siska i Vukovara. Ostvarili smo dvije pobjede u dvije potpuno različite utakmice. U prvoj utakmici bili smo neprepoznatljivo loši i zamalo prosuli bodove protiv objektivno slabijeg protivnika iz Siska. Rezultati: Sisak – Podravka 1 15:16 (11:6), Podravka 1 – Vukovar 31:6 (16:2).

Mlađe kadetkinje u VukovaruU drugoj utakmici pobijedili smo domaćine velikom razlikom, nastavili pobjednički niz i s vodeće poziciju na ljestvice Regije sjever nestrpljivo očekujemo završnicu prvenstva u Umagu za vrijeme Festivala rukometa.

Za Podravku 1 nastupile i golove (iz obje utakmice) postigle su: Nemec, Lončarić, Jurić, Behin; Firšt 3, Perika 2, Zagrajski 2, Vuljak 3, Ružić 8, Vrabelj 3, Sermek 4, Domijan 3, Kusak 1, Pavić 8, Strahija 7, Paleka Mlađe kadetkinje u Vukovaru3.