Mlađa kadetkinja Sara Šenvlad (crveni dres) uključena je u rad 1. ekipe, Podravke VegeteIzbornica mlađe kadetske ženske rukometne reprezentacije Lidija Bojić-Čačić sazvala je kontrolno okupljanje. Najviše mlađih kadetkinja na ovom okupljanju je iz Podravke, njih šest.

Pozvane su: Ena Zagorščak, Sara Šenvald, Ana Marija Maljak, Larisa Kalaus, Dora Kalaus i Lana Dušak iz Podravke, Ivana Markov i Dorotea Prevendar iz Lokomotive, Iva Šebalj i Josipa Mamić iz Dugog Sela, Doris Hren i Eni Kurešić iz Ivanića te Magdalena Ečimović (Trogir), Lucija Bešen (Sesvete Agroproteinka), Doris Vlajsović (Lomia), Marija Ljubičić (Vranjic), Iva Galetić (TVIN Trgecentar) i Ludja Tomić (Samobor). U pričuvi su Ludja Peraica i Marija Galić (Sesvete Agroproteinka), Kristina Gambiroža (Knin), Ana Marija Boras (Makarska), Iva Mikolić (Arena), Natali Zahtila (Zamet) i tea Jakopec (Dubrava). Stručni stožer sačinjavaju uz izbornicu i treneri Branko Šebek i Vesna Miletić, kondicijski trener Valter Vuleta i fitioterapeutkinja Maja Grdić.

Igračice će se okupiti 20. listopada u četvrtak navečer u Sportskoj dvorani OŠ Jelkovec, Sesvete-Sopnica, a smještaj je organiziran po kućama kod igračica Sesveta, Lokomotive i Dugog Sela.

U povodu ovog okupljanja izbornica Lidija Bojić-Čačić rekla je:

– Ovo je kontrolno okupljanje, prvom nakon kampa. Stvaramo novi naraštaj pa želimo svakoj djevojci dati šansu. Provjerit ćemo gdje su u odnosu na ljeto. Nakon kampa dobile su zadatke održavanja tjelesne spreme pa ćemo vidjeti jesu li ih ispunile. Planiramo odigrati dvije utakmice s prvoligaškim ekipama Sesveta Agroproteinke i Zeline kako bismo i na taj način vidjeli na čemu moramo dodatno raditi. Prva međunarodna akcija ove reprezentacije bit će mediteransko prvenstvo u jesen iduće godine, no do tada ćemo vjerojatno ostvariti suradnju s reprezentacijom Crne Gore, kako bi djevojke osjetile ozračje međunarodnih utakmica.