TVIN - PodaravkaU 2. kolu D skupine na Završnici PH za mlađe kadetkinje Podravkine djevojke rođene 2002/2003. osvojile su dva boda: TVIN Virovitica – Podravka 15:16 (7:7).

IZVJEŠTAJ HRS-a:

Podravka je odlično ušla u utakmicu i preko Patricija Firšt povela 3:1. TVIN se probudio nakon desetak minuta utakmice i preko Ane Culej uspio poravnati na 3:3. Dobra obrana Podravke omogućila je napadu da se nešto kasnije odvoji od protivnica i to na +2 (6:4), a bilo je prilike za više.

TVIN se nije predao i do isteka 20. minute izjednačio je rezultat. U drugom poluvremenu više je do izražaja dolazila Podravka, koja je u prvih 10 minuta zabila šest pogodaka, dok je TVIN zabio tek dva, pa je na semaforu u 30. minuti stajalo 9:13 (igra se 2×20 minuta).

TVIN je u posljednjih pet minuta stigao na minus dva zahvaljujući Ani Blažev, a nakon nove obrane Ive Mustač i na 14:15. Skinula je Mustač još jedan sedmerac i TVIN u novom napadu poravnava na 15:15. Neizvjesno je bilo do samog kraja, a na kraju je pobjeda otišla u ruke Podravke 16:15.

Patricia Firšt s pet pogodaka bila je najefikasnija kod Podravke, dok se kod TVIN-a istaknula Lea Zupčić sa šest zgoditaka.

UTAKMICA D GRUPE ZAVRŠNICE PH ZA MLAĐE KADETKINJE

TVIN VIROVITICA – PODRAVKA 15:16 (7:7)

PODRAVKA: Nemec, Jurić; Stručić 1, Galinec, Firšt 5, Perika, Zagrajski, Perić 2, Vuljak 1, Vrabelj, Domijan 2, Beljak 3, Strahija 2, Paleka, Košuta, Megerle. TRENER: Filip Turk.