Arhiva Podravka Lino Bjelovar // Linice u reprezentacijiIzbornica ženske mlađe kadetske rukometne reprezentacije Lidija Bojić-Ćaćić za pripreme za Europsko prvenstvo mlađih kadetkinja iduće godine objavila je poziv sa širim spiskom mladih reprezentativki, koje će se od 3. do 7. listopada pripremati u Makarskoj i odigrati dvije prijateljske utakmice s kadetskom reprezentacijom Crne Gore.

 

Pozvano je i sedam Podravkinih igračica. To su Krmpotić, S. Šenvald, Zagorščak, A. Oremović, Maljak, L. Kalaus i D. Kalaus.

Ostale pozvane: Hren i Kurešić (Ivanić), Mikolić (Arena), Vlašić i Prevendar (Lokomotiva), Zadravec (Zrinski), Ljubičić (Vranjic), Galetić i Peraica (Sesvete Agroproteinka), Vukoja (Poreč), Pavković (Trešnjevka), Boras, Ka. Barišić, Kr. Barišić i Lekić (Ploče).

Treneri reprezentacije su Branko Šebek i Vesna Miletić, a fizioterapeutkinja Maja Grdić.

PODRAVKA LINO POBIJEDILA U PITOMAČI

U reprzentaciji su uglavnom igračice Podravke Lina, a ekipa Podravka Lino odigrala je proteklog vikenda prijateljsku utakmicu u Pitomači s istoimenim klubom i pobijedila 28:31 (16:19). Uzvrat se igra u subotu u 16,30 sati u Koprivnici.

PRIJATELJSKA RUKOMETNA UTAKMICA

PITOMAČA – PODRAVKA LINO 28:31 (16:19)

PTIOMAČA – Dvorana Osnovne škole. Gledatelja: 50. Suci: Darko Mikolčić i Matija Predragović (oba Virovitica).

PITOMAČA: Kovačić, Kožarić, Kodžaga; Šimić Kaša, A. Habijanić, H. E. Habijanić 1, Rep 2, Kožarić 3, Brlas, Petković 2, Đud 3, Mioč 6(1), Šandor 11(4). TRENER: Marko Bijuk.

PODRAVKA LINO: Tvorić, Krmpotić; Slivar 3, Tvorić 4(3), Mikolčić 2(1), Pejak 1(1), Božić 3, Polančec, Zagorščak, L. Kalaus 4, D. Kalaus 7, Dušak 2(1), M. Oremović 1, A. Oremović 3, Široki 1. TRENER: Branko Krajačić.

SEDMERCI: Pitomača 6(5), Podravka Lino 6(6).

ISKLJUČENJA: Pitomača 6 minuta (Kožarić 2+2, Mioč 2), Podravka Lino 4 minute (L. Kalaus i A. Oremović po 2).