Turnir ml. kadetkinja // Foto Valentino Štefanek, Podravski listTRENERI SURADNICI // Izvještava Filip Turk

FOTO // Valentino Štefanek, Podravski list

U sedmom krugu 1. HMKRL (2002. godište i mlađe) rukometašice Podravke 1 prvi puta na domaćem terenu ugostile su vršnjakinje iz Varaždina i Križevaca. Ostvarene su dvije visoke pobjede, nastaviljen pobjednički niz i zadržana je vodeća poziciju na ljestvice Regije sjever.

Turnir ml. kadetkinja // Foto Valentino Štefanek, Podravski listKoku iz Varaždina pobijedili smo 25:14 (9:7), a ekipu KTC-a, koja nam je glavni konkurent za prvo mjesto, s 26:13 (10:5). Sve djevojke zaslužuju čestitke za ostvarene rezultate.

Turnir ml. kadetkinja // Foto Valentino Štefanek, Podravski listZa RK Podravku 1 nastupile su i golove (iz obje utakmice) postigle: Nemec, Lončarić; Firšt 11, Perika 3, Zagrajski 6, Vuljak, Ružić 4, Vrabelj 4, Sermek 4, Domijan 2, Kusak 4, Pavić 5, Strahija 7, Košuta 1, Bebek. TRENER: Filip Turk.

Turnir ml. kadetkinja // Foto Valentino Štefanek, Podravski list