Djelatnice koprivničkog DM-a odlučile su se maskirati u rukometašice Podravka Vegete pa su kupci danas bili prilično iznenađeni što su im u njihovoj kupnji u pomoć priskočile ljubazne zaposlenice koprivničke drogerije u sportskom izdanju. Dobroj atmosferi pridružio se i Lino, medvjedić koji rado uveseljava velike i male. Za najdraže i vjerne kupce našla se i pokoja ukusna krafna koje su i ovoga puta pripremali Podravkini promotori kulinarstva. Sve u svemu bio je ovo jedan zanimljiv dan i novo iskustvo za zaposlenice DM-a, a jedno je sigurno, potvrdilo se kako je rukomet ponovno u modi i kako se nestrpljivo iščekuje svaka nova utakmice. Jedna je na rasporedu već danas u 17 sati u SD Gimnazije Fran Galović Koprivnica kada će rukometašice Podravka Vegete ugostiti ŽRK Umag dok ćete u nedjelju ponovno imati priliku biti glasna podrška s tribina u još jednoj europskoj utakmici na domaćem terenu protiv Herning Ikasta s početkom također u 17 sati.