U nedjelju je u Školskoj sportskoj dvorani >>Josip Samaržija-Bepo<< odigrano 5. kolo 1.HRL-U12 (godišta 2009/10/11), a protivnice našim dvjema ekipama bile su ekipe ŽRK Orahovica i ŽRK Osijek.

Rezultati:

Podravka 1  – ŽRK Orahovica  30:14

Podravka 1  -ŽRK Osijek  41:19

Podravka 2  – ŽRK Orahovica  15:24

Podravka 2  – ŽRK Osijek    9:28

Postignuti rezultati nisu daleko od naših očekivanja. Podravka 1 sastavljena  od igračica starijih godišta (2009/10) superiorno je u obje utakmice zabilježila pobjede jednako kao što je ekipa Podravke 2 (2010/11) izgubila obje utakmice.  Kod obje naše ekipe vidi se napredak u igri, a posebno veseli, usprkos porazima, sve bolje snalaženje mlađih igračica kod kojih je prošlogodišnji manjak  broja treninga ostavio najveći trag – rekla je trenerica Đurđica Zečević.

Shodno preporuci HRS-a nakon utakmica birane su i najbolje pojedinke: kod Podravke 1 to su , ovoga puta bile Katja Napan i Vanessa Lengelić, a kod Podravke 2 Veronika Džinić i Martina Kovačević. Čestitamo curama na osvojenim nagradama, a mladim podravkašicama Podravke 2 želimo da uz puno treninga i zalaganja nastave svoj put u školi rukometa, a shodno tome doći će i nove pobjede.

Podravka 1: Tetec, Feljak, Ivanček 1, Kumek, Gašparić 2, Sočev, Glavnik, Dvekar 3, Ciler, Lengelić 24, Jelović 10, Napan 23, Krapinec , Zovko 8.

Podravka 2: Sabolić, Bošnjak M. 1, Ristemi 1, Komar 2, Kovačić, Kelek 2, Horvat, Premec 1, Topalović, Kovačević 5, Bošnjak P., Štefanić, Janeković 2, Džinić 10

Izvještaj pripremila: Đurđica Zečević