Tko u četvrtom izboruInternetska stranica RK Podravke prema izboru žirija Balkan Handballa izabrana je u TOP 10 ovogodišnjeg, četvrtog po redu izbora najboljih rukometnih stranica u regiji, što će reći u šest država. Među 10 četiri su slovenske stranice dvije srpske, dvije hrvatske, jedna makedonska i jedna iz BiH.

Šest članova žirija za izbor najboljih rukometnih stranica regije 2011, odradilo je svoj posao. Kompletnu listu stranica, pobjednike i zaključak o izboru, četvrtu godinu zaredom, moći ćete vidjete već u utorak, 6. prosinca, a prije toga, posljednji član žirija, rukometna publika, može kazati svoje preko Facebook stranice – BALKAN-HANDBALL.COM.

Deset ponuđenih stranica klubova, čine ovogodišnji TOP 10.

To su www RK Gorenje, RK Cimos Koper, RK Partizan, RK Celje PL, RK Metalurg, RK Nexe, RK Podravka, RK Zaječar, RK Borac, RK Maribor. Glasanjem, možete popraviti ili pogoršati plasman nekog od klubova na konačnoj listi, a samo mišljenje posjetilaca Balkan-Handball.com, bit će izraženo upravo kroz ovu anketu.