Goran Mrdjen Na sinoćnoj sjednici Nadzornog odbora RK Podravke s.d.d. prihvaćena je ostavka trenera Podravke Vegete Gorana Mrđena, koju je on dao u pisanom obliku. Ostavku je predao direktorici RK Podravke s.d.d. Božici Palčić, koja ju je predočila članovima Nadzornog odbora na ranije sazvanoj sjednici.

Nadzorni odbor formirao je povjerenstvo u sastavu Božica Palčić, Dražen Sačer i Anđelko Stričević, koje će na idućoj sjednici Nadzornog odbora predočiti uži krug kandidata za trenera. Na sjednici NO nije spominjano ni jedno trenersko ime, imena u javnosti proizvoljne su konstrukcije.

Božica Palčić za našu internetsku stranicu potvrdila je da tri igračice istekom ugovora odlaze iz kluba. To su Selena Milošević, Anamaria Gugić i Simona Hajduk. Palčić je potvrdila da se vode razgovori s dvije igračice koje bi eventualno popunile prvi sastav.

No, o tome će se znati unutar sedam do 14 dana. Tada će biti poznata kadrovska rješenja i dovršena priprema za novu sezonu.