Marijeta Vidak i predsjednik RS KC KŽ Zlatko BlažekovićNa prigodnoj svečanosti u Capronza Pubu u Koprivnici danas, u ponedjeljak, predana su rukometna priznanja za prošlu godinu što ih je dodijelio Rukometni savez Koprivničko-križevačke županije. Priznanja su predavali predsjednik Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije Zlatko Blažeković i zamjenik župana Ratimir Ljubić.

Ana Debelić, Blažeković i LjubićU ženskoj konkurenciji najuspješnija je rukometašica Marijeta Vidak (Podravka Vegeta Koprivnica). Perspektivna rukometašica je Elena Popović (Podravka Koprivnica), najuspješnija ženska ekipa Podravka Vegeta Koprivnica, a perspektivna ženska ekipa je kadetska ekipa 2000. godište i mlađe Rukometnog kluba Podravka Koprivnica trenerice Snježane Petike.

Elena Popovi Zlatko Blažeković i dožupan Ratimir LjubićU muškoj konkurenciji najuspješniji rukometaš je Filip Vučetić (KTC Križevci), najuspješnija muška ekipa je KTC Križevci.

Najuspješniji trener je Dragutin Miklečić (KTC Križevci).

Svi nagrađeniSa svečanostiSkupna slika