Ana Samaržija i Olivija JakupecNakon šest odigranih utakmica u subotu navečer završen je 11. memorijal Josipa Samaržije Bepa. Prvo mjesto pripalo je mađarskom Dunaújvárosu, druga je Podravka Vegeta, treći Siófok, a četvrti Zamet. Sve ekipe dobile su pehare, a njih je podijelila supruga Josipa Samaržije, Ana Samaržija i sama bivša rukometašica i reprezentativka. Primile su ih kapetanice svojih ekipa. Njoj je, pak, buket cvijeća predala predsjednica Nadzornog odbora RK Podravka s.d.d. Olivija Jakupec.

Bepo-2016-Dunaujvaros-pobjednik turniraNajboljom igračicom proglašena je Anna Kovács iz Dunaújvárosa, najefikasnijom igračicom kristina Plahinek iz Zameta, a najboljom golmanicom Ivana Kapitanović iz Podravke Vegete. Njima je priznanja predala članica NO RK Podravke s.d.d. i predstavnica većinskog vlasnika grada Koprivnice Jasna Golubić. Mali znak pažnje dobili su i suci Marijo Zečević i Igor Hunjadi iz Zagreba, Dalibor Jurinović iz Zadra i Marko Mrvica iz Biograda na moru.

Slike redom:

1. Olivija Jakupec daruje cvijeće Ani Samaržiji
2. Ekipa pobjednika turnira – mađarski Dunaújváros
Bepo-2016-Podravka-Vegeta3. Drugoplasirana ekipa – Podravka Vegeta
Bepo-2016-Kovacs-naj-igracica4. Predaja priznanja najboljoj igračici turnira Anni Kovács, predaje Jasna Golubić
Bepo-2016-Goluboic-Kapitanovic5. Ivana Kapitanović proglašena je najboljom golmanicom
Bepo-2016-Plahinek-najstrijelac6. Kristina Plahinek proglašena je najefikasnijom igračicom turnira
Bepo-2016.-kapetanica-Vincse-i-Samaržija7. Pehar kapetanici Dunaújvárosa Melindi Vincze predala je Ana Samaržija
Bepo-2016-Dzono-i-Samarzija8. Pehar kapetanici Podravke Vegete Dragici Džono predala je također Ana Samaržija
Zecevic-i-Hunjadi9. Suci Marijo Zečević i Igor Hunjadi primili su male znakove pažnje