U subotu, 6. lipnja,  u 83. godini napustio nas je Stanko Orlović – Pajo, ikona koprivničkog sporta. Bio je pravi Koprivničanac od glave do pete, a svoju ljubav prema gradu Koprivnici i sportu ugradio je u brojne sportske kolektive u kojima je djelovao. Iako je njegovo sportsko djelovanje većinom bilo vezano za nogomet pamtit ćemo ga kao jednog od prvih navijača RK Podravke.

Dobitnik je više priznanja, a među njima je i Godišnja nagrada za razvoj sporta, koju mu je za 2011. godinu dodijelila Zajednica športskih udruga Grada Koprivnice te priznanje za najboljeg trenera KC lige u povodu 10. godišnjice natjecanja, koju je dobio u veljači 2019. godine.

Na posljednji počinak ispraćen je danas na koprivničkom groblju Pri Svetom Duhu.

 

RK Podravka izražava iskrenu sućut obitelji.

 

 

 

 

 

 


Fotografije:

drava.info

Navijačka skupina Kronikus