Naše mlađe kadetkinje 2004/2005. obranile su naslov prvakinja Hrvatske na Završnici u Poreču. Uz maksimalan učinak i sve pobjede na prvenstvu, nijedna im ekipa nije uspjela uzeti san koji sanjaju od osvajanja prošlogodišnjeg naslova.

Ovo je ujedno i velik uspjeh za pojedinke pa su se tako u najboljoj sedmorki našle Lana Strugar(desno krilo) i Nika Dedi (srednji vanjski). Najbolji obrambeni igrač je naša Ema Stručić, najbolja vratarka Nika Galinec, najbolja igračica Tena Megerle, a imamo i najbolju trenericu ovogodišnjeg državnog prvenstva Đurđicu Zečević. Zlato je tu, a ekipa se sretno i bogatija za još jedan naslov vraća u Koprivnicu. Mi bi dodali i nagradu kluba za najbolje navijače, roditelje, bake, djedove, sestre, braću u sve ostale koji su izgubili glasove na tribinama i vodili cure do ovog velikog uspjeha. Bravo svi, bravo Podravka!